Obchodní podmínky eshopu i-DRON.cz

Následující obchodní podmínky vymezují obchodní vztah mezi prodávajícím a kupujícím.
Obchodní podmínky jsou platné od 3. 1. 2011.

Prodávající

Prodávajícím je Lukáš Šindler, IČ: 87503026 (zapsáno v živnostenském rejstříku od 03.01.2011), Sídlo: Korunní 2569/108, 101 00 Praha 10 - Vinohrady, Email: info@i-dron.cz. Prodávající je provozovatelem internetového obchodu i-dron.cz. Prodavající je povinnen doručit zboží dle objednávky, kterou vytvořil kupující a to v co nejkratším možném čase s přihlédnutím k dostupnosti objednaného zboží.

Kupující

Kupujícím se stává každý, kdo odešle objednávku z internetového obchodu i-dron.cz, který provozuje prodávající. Kupující se vytvořením objednávky zavazuje převzít a zaplatit doručené zboží dle objednávky.

Vytvoření objednávky

Objednávka se stává závaznou pro kupujícího i prodávajícího v momentě jejího odeslání z nákupního košíku z internetového obchodu i-dron.cz. Storno objednávky lze provéct pomocí emailu.

Ceny produktů

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH a zaokrouhleny na celé koruny. Prodávající není plátce DPH.

Záruční lhůta

Pokud není uvedeno u produktu jinak, pak je záruční doba vždy 2 roky nebo jiná lhůta dle platných zákonů ČR.

Ochrana osobních údajů

Veškeré údaje, které zadá kupující při registraci, nebo odeslání objednávky, budou použity pouze a jenom pro dodání objednaného zboží kupujícímu na jím zadanou adresu.

Reklamace

Reklamaci řešíme s každým zákazníkem individuálně, aby proběhla co nejrychleji. Pokud chcete něco reklamovat, kontaktujte nás prosím na emailu info@i-dron.cz a my Vám doporučíme nejrychlejší postup.

Vrácení zboží - odstoupení od smlouvy

Kupující může bez uvedení důvodu vrátit zboží a odstoupit od kupní smlouvy do 14 dní od převzetí zboží.

Doručení zboží

K dodání zboží využíváme spolehlivou službu PPL, samozřejmě máte možnost jak dobírky, tak platbu převodem. Zboží je většinou doručeno následující pracovní den od objednání na požadovanou adresu. Dále můžete využít i osobního odběru v místě Mochov u Prahy.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Vyplněním odesílacího formuláře návštěvník webu i-dron.cz souhlasí se zařazením jím vyplněných osobních údajů do databáze prodávajícího, jakožto správce, a s jejich následným zpracováním pro marketingové účely a obchodní sdělení pomocí elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu do odvolání souhlasu. Zároveň zákazník uděluje souhlas s tím, aby mu prodávající zasílal informace o připravovaných akcích a nabídce svých obchodních partnerů.

KATEGORIE ZBOŽÍ

Doprava zdarma

Novinky

Syma X5Cs PRO - 40 minut letu - HD kamera

23. 8. 2017

Vylepšená verze X5Cs PRO má silnější motory a odolnější a vyšší podvozek. Dále pak větší otvor na akumulátor. Navíc jsou v sadě 3 akumulátory, doba letu je tedy celkově 40 minut!!!

Více informací

DRON S ULTRA DESIGNEM A HD KAMEROU OD TECH RC

3. 7. 2017

Model dronu v moderním TECH designu osazený kvalitní HD kamerou ! Model má integrovaný šestiaxialní gyroskop, který dron při letu stabilizuje ve všech osách.

Více informací

Striker XA-6 - RC dron s kamerou

7. 6. 2017

RC model dronu je osazen kamerou, která zaznamenává video na paměťovou kartu. Karta je součástí balení. Kamerou pořídíte video i fotografie.

Více informací
0,- Kč
Položek: 0