RC dron SM-035 s GPS, HD kamerou, follow me a návratem

RC dron SM-035 jedinečný dron s funkcemi follow me, návratem domů, GPS a HD kamerou s přenosem na obrazovku umístěnou přímo na ovladači!!

Dostupnost:Skladem
Výrobce:RCobchod
9890,- Kč s DPH běžná cena: 10780,-Kč

Galerie dronu RC dron SM-035 s GPS, HD kamerou, follow me a návratem

RC dron SM-035 s GPS, HD kamerou, follow me a návratemRC dron SM-035 s GPS, HD kamerou, follow me a návratemRC dron SM-035 s GPS, HD kamerou, follow me a návratemRC dron SM-035 s GPS, HD kamerou, follow me a návratemRC dron SM-035 s GPS, HD kamerou, follow me a návratemRC dron SM-035 s GPS, HD kamerou, follow me a návratemRC dron SM-035 s GPS, HD kamerou, follow me a návratemRC dron SM-035 s GPS, HD kamerou, follow me a návratemRC dron SM-035 s GPS, HD kamerou, follow me a návratemRC dron SM-035 s GPS, HD kamerou, follow me a návratemRC dron SM-035 s GPS, HD kamerou, follow me a návratemRC dron SM-035 s GPS, HD kamerou, follow me a návratemRC dron SM-035 s GPS, HD kamerou, follow me a návratemRC dron SM-035 s GPS, HD kamerou, follow me a návratem

Popis dronu RC dron SM-035 s GPS, HD kamerou, follow me a návratem

RC dron s GPS

RC dron SM-035

RC dron SM-035 jedinečný dron s funkcemi follow me, návratem domů, GPS a HD kamerou s přenosem na obrazovku umístěnou přímo na ovladači!!

 Tento model je již vybaven velice odolnými a silnými střídavými motory. Velikostně patří mezi střední modely, funguje na frekvenci 2,4Ghz. Samozřejmostí je funkce barometr pro fixaci výšky.

Obraz je možné sledovat na displeji přímo na ovladači Rc dronu. Záznam se ukládá na paměťovou kartu v HD kameře. Díky pokročilejších funkcím je model vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Výbornou vlastností RC dronu je Headless mod, který umožňuje ještě snadnější ovládání.

Automatické přistání jedním tlačítkem nebo při ztrátě signálu je samozřejmostí. Další novinkou je let podle navolených parametrů, kdy dron obletí vytýčený kruh a kamerou natočí objekt ve středu kruhu. Jedná se o čtyřkanálový model, je možno s ním tedy létat nejen dopředu, dozadu a do stran ale také do boku.

Technická specifikace:

  • Rozměry modelu: 330 mm x 330 mm x 137mm
  • Počet kanálů: 4
  • Baterie modelu: Li-pol 7,4V 2600 mAh
  • Dobíjecí adaptér: síťový
  • Doba nabíjení: cca 65 min
  • Doba letu: cca 15-20 min
  • Frekvence ovládání: 2,4 GHz
  • Dosah ovládání: cca 300 metrů
  • Baterie ovládání: 4x AA (nejsou součástí balení) lze zakoupit zde 
  • režim Low/High - nižší výkon/vyšší výkon

KATEGORIE ZBOŽÍ

Doprava zdarma

Novinky

Syma X5Cs PRO - 40 minut letu - HD kamera

23. 8. 2017

Vylepšená verze X5Cs PRO má silnější motory a odolnější a vyšší podvozek. Dále pak větší otvor na akumulátor. Navíc jsou v sadě 3 akumulátory, doba letu je tedy celkově 40 minut!!!

Více informací

DRON S ULTRA DESIGNEM A HD KAMEROU OD TECH RC

3. 7. 2017

Model dronu v moderním TECH designu osazený kvalitní HD kamerou ! Model má integrovaný šestiaxialní gyroskop, který dron při letu stabilizuje ve všech osách.

Více informací

Striker XA-6 - RC dron s kamerou

7. 6. 2017

RC model dronu je osazen kamerou, která zaznamenává video na paměťovou kartu. Karta je součástí balení. Kamerou pořídíte video i fotografie.

Více informací
0,- Kč
Položek: 0